členové

 

Funkce: Jméno: Členem od:
Starosta Josef Fousek 1.1.1998
Náměstek/ Pokladník Pavel Žák 1.8.1995
Velitel zás. jednotky Stanislav Hrdý 1.7.2005
Hasič Michal Straub 1.3.2002
Tiskový mluvčí Jiří Štěpán 1.1.1956
Hasič Antonín Pavlas 1.1.1975
Strojník Martin Pejzl 1.8.1995
Strojník Bronislav Klempa 1.1.1998
Strojník Flachs Petr 1.1.2010
Hasič Michal Dítě 1.1.2002
Hasič Bohuslav Černý 1.1.2003
Zdravotník Miloš Havlík 1.5.2001
Hasič Josef Macháček 1.1.1966
Hasič Aleš Veselý 1.1.1992
Hasič Ondřej Dufek 1.1.2008
Hasič Josef Veselý 1.1.1991
Hasič Zdeněk Veselý 1.1.2001
Hasič Tomáš Adam 1.1.2007
Hasič Pavel Chromý 1.7.2005
Hasič Radek Klempa 1.1.2010
Zástupce velitele Marek Konečný 1.1.2013
Hasič Lukáš Juhaňák 1.7.2013
Hasič David Konečný 1.1.2014
Hasič Milan Juhaňák 1.1.2014
Hasič Roman Pejzl 1.1.2015
Hasič David Labant 1.1.2016
Hasič Tomáš Konečný 1.1.2016

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>